top of page

לקוחות ממליצים

חן

"

"הדואג לימים זורע חיטים, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים" (יאנוש קורצאק).

מעטים האנשים שהצליחו לגעת בי כה עמוק ולהשאיר עלי את חותמם, כפי שעשית. לימדת אותי שהחיים קצרים וברי חלוף, שצריך להעז ולעשות – להתמודד עם הפחדים המשתקים ועם החששות ולפרוש כנפיים. בדרכך המיוחדת, נתת לי להבין איך הפחד מהכישלון, גורם לי לוותר ולדרוך במקום. החזרת לי את הרצון והרעב להצליח, לשאוף למעלה - למקום הטוב ביותר שאוכל להיות בו; החזרת לי את האמון בעצמי!

"

ענבל

"

שרית מלווה אותי כבר תקופה ארוכה, תקופה שבה עברתי הרבה שינויים בתחומים שונים. שרית תמיד הייתה כשהייתי צריכה אותה, תמיד משרה ביטחון ונותנת את ההרגשה שאפשר לעבור את הכל. שרית תמיד ידעה להגיד לי את הדברים הנכונים ועזרה לי ולראות דברים בצורה בריאה יותר ובפרופורציה הנכונה. עם הזמן למדתי להיות מודעת יותר לדברים ולנסות לשנות הרגלים ודפוסי חשיבה לא בריאים שלי. אנחנו בעיצומו של התהליך וסומכת על שרית שתביא אותי למקום אליו אני רוצה להגיע... 

"

מיטל

"

הגעתי לשרית אחרי משבר מאוד קשה בחיי.  הייתי במצב שלא ידעתי מי אני ולאן מועדות פניי. הייתי מבולבלת וכל דבר נראה חסר ערך ולא היה לי אכפת.

שרית אספה אותי לאט לאט, צעד צעד הכניסה בי תובנות ורצון לגלות את עצמי מחדש, אולי אפילו בפעם הראשונה בחיי ואני מאושרת על מה שגיליתי ועודני מגלה במהלך האימון. קיבלתי כל כך הרבה כלים להתמודד עם מצבים שונים בחיים והיום אני חזקה מכל בחינה. היום אני יודעת מה הערך שלי וגם הסביבה שלי יודעת ובעזרת שרית, אני בדרך הנכונה להגשמה עצמית.

כשהולכים לפסיכולוג, הוא חופר וחופר בתוככי הנפש, דרך מנגנוני ההגנה והמטופל נשאר חשוף, לא יודע כיצד להתמודד עם כל הדברים שמנגנוני ההגנה שמרו עליו מפניהם. קואוצ'ר נותן כלים שיעזרו לך להתמודד עם המידע שאתה מגלה על עצמך. הוא לא ביקורתי וכל בחירה שתתקבל תהיה טובה, כל עוד אתה לומד ממנה ומתקדם לכיוון שאתה רוצה בו. לשרית יש ארגז כלים עצום וחוש מדהים לזהות את האדם המסתתר מתחת למסכות. היא בעצם קוסמת, שגורמת לך להגשים את החלומות שלך, לנצח את הפחדים שלך ולהגיע למטרות שהצבת לעצמך.

ואסיים במשפט (לא בטוחה שכך זה הולך, צריכה לבדוק זאת): "היה מגדלור, סולם או סירת הצלה.
עזור לנפשו של האחר להחלים". שרית הייתה בשבילי כל אלה ועל כך מגיעה לה תודה בגודל היקום!

"

יפית

"

לשרית היקרה!

אין לי כל הרבה מילים לתאר את גודל העזרה שלך בהתפתחות האישית והעסקית שלי. את באמת אישה מיוחדת עם המון אכפתיות ומקצועניות, שבהחלט עוזרת לפתרון בעיות על הצד הכי טוב, וגם לדחוף כמה שיותר במובן העסקי. אני בהחלט עשיתי דרך ארוכה ואני מרגישה שאני מישהי אחרת במובן החיובי והכל בזכותך ובזכות הדחיפה שלך. שלא וויתרת לי ותמיד היית לי לאוזן קשבת אפילו בשעות הזויות, בפתרון כל
מיני בעיות שהיו נראות לי ממש קשות, את עזרת לי להסתכל על העולם בצורה אחרת לגמרי. כמו מינוס בבנק, בעיות בזוגיות, כל מיני קשיים בעבודה, ובתקשורת עם אנשים באופן כללי.

אני מרגישה שזכיתי להכיר אותך! את בהחלט מאמנת עסקית ואישית שעוזרת מכל הלב ושבאמת אכפת לך עם המון אחריות ומקצועיות ברמה גבוהה.

אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם.

תודה שאת תמיד כאן בשבילי.

"

רחלי

"

שרית היא מאמנת אישית מדהימה.

היא עזרה לי לא פעם לשאול את השאלות הנכונות, להבין את החסמים, להביא את היכולות והערכים ולהעצים את המודעות האישית. כל זה כדי להגשים יעדים אישיים שהיו לי והחלטות שהייתי צריכה לקבל.

ממליצה בחום כי לי זה מאוד הצליח.

"

bottom of page