top of page

 מיזם למטפלי LICBT 

תובנות בין השורות

הרעיון הכללי

למעלה מ 10 שנים ואלפי שעות של אימון לפריצת גבולות המחשבה המוכרים, אלפי שעות של יעוץ זוגי ועבודה עם קהלים מגוונים, מנטורינג עסקי למאמנים בתחילת דרכם, העניקו לי את הניסיון המקצועי והעסקי, והידע אותו רכשתי הוביל אותי להבנת הצורך של מטפל בראייתו העסקית והמקצועית והבנת הצורך של המטופלים בבואם לקבל עזרה מקצועית.

המיזם למטפלים במסגרת תובנות בין השורות הנו פלטפורמה ייחודית למטפלים שמצד אחד מהווה עבורם בית להתפתחות מקצועית נרחבת, ומצד שני מרכזת תחת קורת גג אחת את כל המעטפת הטיפולית שהמטופל צריך, בסביבת עבודה יצירתית המעוררת מוטיבציה בתהליך הטיפולי.

--- כאשר אנו דואגים לשיווק פרטני והפניית לקוחות ---

מכון לשירותי טיפול LICBT ברובו וירטואלי, מפגשים מקוונים (און-ליין), ובחלקו בקליניקות פרטיות של המטפלים. בעל קשת רחבה של מטפלים המתמחים בנישות מוגדרות, נוסף על אנשי מקצוע נוספים כמעטפת טיפולית, ביניהם: מטפלי CBT, פסיכיאטר, פסיכולוג. המכון יעניק מענה טיפולי קצר ורחב מועד למטופלים מכל רחבי הארץ ובקרב קהילות יהודיות במוקדים נבחרים בעולם.

איך אני מתפתח/ת מקצועית כמטפל/ת?

 

 

ראשית, על מנת להיות ייחודי ולבלוט מבין יתר המטפלים הקיימים בחוץ, יש צורך בבידול עסקי ע"י מציאת היתרון האישי והמקצועי ולאפיין את העסק באופן שעונה על הצרכים הייחודיים של המטופל. יש לזכור שאין די בכך שלמטפל הכשרות קודמות, ידע רב או ניסיון מקצועי כזה או אחר, אם אין הוא מציג אותו נכון.

מעבר לכך, גם אם למטפל אתר משלו, עליו לאפיין אותו באופן ייחודי ולהציג נכון יתרונות בולטים. ישנם לא מעט מטפלים. הצורך בשוק הוא מאוד גדול, אך על מנת להביא אלינו כמה שיותר מטופלים ולייצר עבודה ראויה, עלינו להבין במדויק את הצורך של המטופל ואיך להפנות את תשומת ליבו למענה שהמטפל נותן. וזאת ההתמחות שלנו.

מילה על שיווק מפה לאוזן: דבר מבורך ואכן מביא עבודה, בסיס כל שיווק. אך יחד עם זאת, זה דבר שלוקח זמן והתוצאות צוברות תאוצה לאיטן עד לבניית המוניטין הנכסף. החיסרון של שיטה זו היא שהשיווק הוא יחסית פאסיבי ותלוי במטופלים הקיימים, בשביעות רצונם ובמידת ההמלצות שלהם הלאה.

היתרון הבולט של ההתנהלות העסקית שלנו במיזם, הוא שאנחנו פועלים באופן אקטיבי לשווק את המטפלים שלנו – ברגליים. יצירת שיתופי פעולה והשגת פרויקטים באופן אקטיבי ותדיר. מצוידים באתר המקצועי שלנו. וכגוף מאורגן הדלתות נפתחות בקלות רבה יותר, לעומת פרטיים.

וזאת ליבת העשייה במיזם שלנו.

  • אנו מציעים למטפלים שירותים עסקיים ושירותים מקצועיים במחירים ללא תחרות ובמקצועיות ללא פשרות

  • אפיון, בידול ומיתוג העסק הפרטי של כל מטפל

  • הטבות גדולות ומדויקות לצורך של כל מטפל בתחום

  • שיווק ופרסום אישי של כל מטפל

במסגרת ההתפתחות המקצועית, המטפלים יקבלו על בסיס תדיר הדרכות מנטורינג קבוצתיות, הרצאות מקצועיות, הרצאות והעשרה עסקיות, מה שיביא בסופו של דבר להתמקצעות גדולה בפרק זמן קצר, קיצור דרך שלא יסולא בפז. דברים שעלותם באופן פרטי עולה לא מעט כסף.

אנו מעודדים את ההתפתחות המקצועית של כל מטפל והרחבת אופקיו לכיוון של העברת סדנאות, הרצאות, טיפולים במסגרת קבוצתית (מעבירים הכשרות ממוקדות בנושא זה).

המוטו של המיזם :

יצירתיות בטיפול זה שם המשחק - לחשוב שונה, לצאת מהקופסא ולהפוך את תהליך הטיפול וההתמודדות של המטופל לחוויה, לאתגר, למשהו שונה - ליצור אצלו מוטיבציה בטיפול.

אתם שואלים כיצד? הצטרפו אלינו :)

אנחנו מזמינים אותך, מטפל/ת LICBT וכמובן מטפל/ת CBT, להצטרף אלינו למיזם ולקחת חלק בצוות שלנו :) ניתן להשאיר פרטים כאן למטה ואנו ניצור איתך קשר בהקדם. 

dare-to-be-different.png
דיסני-2.png
רקעעע.jpg

קישור לדף התשלום למצטרפים

מיועד למטפלים שהתקבלו למיזם

רקעעע.jpg

הגשת מועמדות להצטרפות למיזם

מטפל/ת LICBT / CBT ומעוניין/ת להצטרף למיזם?

השאר/השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם :)

bottom of page