top of page

מי אני

ומה אני מציעה

מי אני?

שמי שרית אלימלך, מאמנת אישית בכירה MCIL, חברה בלשכת המאמנים הישראלי, יועצת זוגית מוסמכת ובעלת התמחויות שונות בתחום האימון, בעלת ותק של 10 שנים בתחום.

מובילה אנשים רבים להעצמה אישית והגשמה עצמית, מתמחה באיתור דפוסי התנהגות ודפוסי חשיבה המעכבים את האדם מלממש את הפוטנציאל שבו ולמקסם את הצלחותיו בתחומי החיים השונים. מקנה כלים לתקשורת חיובית במערכות יחסים ובעסקים בגישת האינטליגנציה הרגשית.

בתחום העסקי מעניקה אימון, הכוונה והדרכה בגיבוש תכנית עסקית, מיתוג העסק, כלים לשיווק והצבת מטרות ויעדים.

יוצרת שיטת "תובנות בין השורות", על הרגלי אכילה, משקל ומה שביניהם.

יעוץ זוגי לתקשורת חיובית

"כשמישהו מאוד אוהב אותך, זה נותן לך כוח; כשאתה מאוד אוהב מישהו, זה נותן לך אומץ" (לאו-צו)

כיועצת זוגית אני משתמשת בשיטת האינטליגנציה הרגשית מעולם הפסיכולוגיה, ע"פ ההגדרה מדובר "ביכולת האדם לנטר את רגשותיו ורגשות האחרים, להבחין בין רגשות שונים ולעשות שימוש במידע זה להכוונת חשיבתו ופעולותיו". 
כל אדם הוא עולם ומלואו, כל אחד מאיתנו במהלך חייו רכש לעצמו עקרונות, ערכים, תפיסת עולם מסוימת, דעות ואמונות, וככל שאנחנו מתבגרים אנחנו יותר ויותר מתקבעים, וכשהתמזל מזלנו ופגשנו אדם אחר שרוצה להיות חלק מחיינו אנחנו מגלים שזה לא קל בכלל! וזה קורה כי הצד השני מגיע גם הוא עם עולמו שלו וכפי שהוא רואה את העולם ולעתים למרות החיבור והאהבה אותם הזוג חווה, עולות בעיות ומתגלים פערים שונים גדולים וקטנים בתפיסת העולם בדרך החשיבה וההתנהלות היומית ביניהם.
אני מאמינה שזוגיות זו מתנה וברכה גדולה, הזכות לאהוב ולהיות נאהב, אז חשוב לפני שמפרקים ועוזבים לבחון ולהעלות את הבעיות מן הסמוי לגלוי. באמצעות שיטת האינטליגנציה הרגשית כל אחד מבני הזוג למד לראות את הצד השני, לראות מעבר, לראות לרגשותיו, לצרכיו, לעולמו. ביחד נלמד תקשורת חיובית ובריאה, תקשורת המאפשרת לכל אחד מבני הזוג לחוות הנאה וצמיחה בזוגיות, ומעבר לכך הייעוץ הזוגי מפתח את עולמו הפנימי של כל אחד מהשניים.

 אימון אישי להעצמה והגשמה

"אין הברכה מצויה אלא בדבר הסמוי מהעין" (רבי יצחק בלאו)

פגישת היכרות היא פגישה ראשונה ללא כל התחייבות, אורכה כשעה וחצי, בפגישה נבחן יחד את הבעיה ונאתר את דפוסי החשיבה שמהווים חסם אל מול ההגשמה העצמית. 

הפגישה מאוד חווייתית ומשלבת שיטות שונות בהן אני נעזרת להבנה עמוקה יותר של הדברים ומעלה תובנות חדשות אצל המטופל, לאחר מכן יוצאים לדרך עם מספר מפגשים שבהם אני מעניקה כלים להתמודדות עם אותם דפוסי חשיבה מעכבים וחוסמים.
תהליך האימון האישי הנו מאתגר, מסקרן ומרתק בו תגלה/תגלי עצמך מחדש... אני מזמינה אותך לצאת למסע אישי להגשמה בכל תחומי החיים.

תובנות בין השורות
על הרגלי אכילה, משקל ומה שביניהם
אימון עסקי
אימון, מיתוג והדרכה עסקיים

כולנו מכירים את ההרגשה ש"אילו רק היו לנו יותר שעות ביום" :) 


לעתים אנחנו עמוסים מאוד בשגרת היום יום ואין לנו את הזמן ללכת לייעוץ/טיפול למרות שאנחנו מאוד רוצים! ולשם כך כיום באמצעות הטכנולוגיה שמשפרת את חיינו יותר ויותר מטפלים / יועצים / מאמנים ועוד רבים מנותני השירותים השונים עוברים לפגישות באמצעות סקייפ (Skyp).
הייעוץ בסקייפ הוא בין 30 ל 60 דקות, בהתאם לסוג הפנייה. במידה ואמצעי טיפול זה יתאים לך, ניתן יהיה לקיים סדרת פגישות בכל נושא הקשור לתחום האימון  או הייעוץ האישי והזוגי.

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי. 

bottom of page